Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pierzchowice

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

420 000 zł48,90 m² 8 588,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Malbork Południe | gotowe do zamieszkania | balkon | spokojna okolica Na sprzedaż komfortowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 48,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Gniew(Pierzchowice + 21 km)

336 945 zł48,37 m² 6 965,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 48,37 m2 - Gniew | Kameralna zabudowa, blisko natury i Zamku Krzyżackiego Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł82,69 m² 7 195,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania bezczynszowe w cenie, która Cię zaskoczy! Nowa inwestycja na mapie Kwidzyna Osiedle Owcza Park! Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Królewo

Królewo(Pierzchowice + 24 km)

229 000 zł54,28 m² 4 218,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta: na sprzedaż piękne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,28 mkw. w miejscowości Krasnołęka (dawniej Królewo Malborskie). Lokalizacja: miejscowość Krasnołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zajezierze

Zajezierze(Pierzchowice + 11 km)

520 000 zł35 m² 14 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w pobliżu jeziora - Zajezierze, szwajcaria Kaszubska! Powierzchnia domu: 35 m z możliwością rozbudowy Powierzchnia działki: 1000 m (z możliwością powiększenia wg potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,20 m² 6 846,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku - 48,20 m Cena: 330 000 pln Oferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,90 m ,w tym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,10 m² 6 966,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla rodziny 2+1? Prezentujemy ustawne, zadbane i wyjątkowo ciepłe mieszkanie przy ul. Michałowskiego 11. To propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń oraz doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Nowiec

Nowiec(Pierzchowice + 20 km)

400 000 zł3 326 m² 120,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 3326 m2, położona w miejscowości Nowiec obok Dzierzgonia w powiecie sztumskim. Miejscowy plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje ( mn.U/PG)- MN,U/PG -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grabówko

Grabówko(Pierzchowice + 23 km)

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Grabówko (gmina Kwidzyn). Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Malbork

Malbork(Pierzchowice + 23 km)

184 600 zł1 424 m² 129,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę jednorodzinną W malborku na osiedlu wielbark! cena: 184 600 zł powierzchnia: 1424 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierzchowice

Pierzchowice,pomorskie

235 000 zł100 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Witam Dom jednorodzinny około 100 m2 ,na parterze 2 pokoje,kuchnia .łazienka ,2 przedpokoje, Na piętrze wielki pokój (możliwość zrobienia dwóch) Ogrzewanie -piec kaflowy ,dodatkowo panele elektryczne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij